Bağlıca Koltuk Yıkama

Bağlıca Koltuk Yıkama
 
Ülkemizde son dönemde en çok talep gören ve profesyonelce yapılan yıkama hizmetleri arasında koltuk yıkama hizmeti geliyor.
Bağlıca koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız profesyonel ve teknoloji destekli bir yıkama hizmeti sunuyoruz. Ülkemizde koltuk yıkama hizmeti daha önceleri evlerde ev sahipleri tarafından amatör usullerle yapılıyordu. Ev sahiplerinin yaptığı bu amatör koltuk yıkama işinde sadece yüzeysel kirler çıkarken hem koltukların kumaşları zarar görüyor hem de görünmeyen mikroorganizmalar barınmaya devam ediyordu. Amatör yöntemlerle ve kalitesiz temizlik malzemeleri ile yapılan koltuk yıkama faaliyetleri sonucu koltukların kullanım ömrü oldukça azalmakta ve daha çok yeni olan koltuklar sanki uzun yıllardır kullanılıyormuş gibi bir görüntüye sahip oluyor.
Koltuk Kumaş Özelliğine Göre Yıkama Hizmeti
Koltuk yıkama hizmetinde lekelerin temizliği kadar görünmeyen bakteri ve mikroplardan da arındırılması oldukça önemli oluyor. Ülkemizde yetersiz ve kalitesi koltuk yıkama hizmeti sunan firmalar yüzünden koltuklar sadece yüzeysel temizlenmekte fakat mikrop yuvası olmaya devam etmektedir. Hatta yanlış teknikler yüzünde koltukların dip noktaları nemli kalmakta ve burası sağlık anlamında büyük risk oluşturacak şekilde mikrop ve bakteri yuvasına dönüşüyor. Yanlış temizleme ürünleri ile koltukta ki kir ve lekeler çıkmıyor sadece koltuk kumaşının dibine yerleşiyor. Bu durumda orta vadede kumaşların kokmasına ve çürümesine neden oluyor. Firmamız bu anlamda her koltuk kumaşına özel yöntemler ve teknolojisin en son özelliklerine sahip ekipmanlarla derinlemesine bir koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.
Bağlıca Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti
 
Koltuk yıkama hizmetinde oldukça büyük bir tecrübeye sahip firmamızın alanında uzman personel kadrosu ve koltuk yıkama hizmetinde teknolojiyi en etkili şekilde kullanan hizmet anlayışı ile ülkemizde ki en iyi ve en sorunsuz koltuk yıkama hizmetini sunuyoruz. Firmamız tarafından dünya ile aynı anda sunulan buharlı koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızda en etkili temizlik hizmeti ortaya konurken sadece görülen kir ve lekeler değil aynı zamanda görünmeyen mikroorganizmalarında tamamen yok olmasını sağlıyoruz. Bu sayede kaliteli ve hijyeni temizliği aynı anda sunmuş oluyoruz.
Buharlı koltuk yıkama teknolojik anlamında en etkili ve en sağlıklı koltuk yıkama yöntemi olarak ön plana çıkıyor. Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde en narin koltuk kumaşı türlerinden başlayarak tüm koltuk kumaşlarına en küçük zarar vermeden derinlemesine bir yıkama hizmeti sunmuş oluyoruz. Buharlı yıkma hizmetimi kalite, hız ve hijyenik temizlik anlamında günümüzün en etkili ve güvenilir yıkama hizmeti oluyor.
Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetinin Önemi
Koltuk yıkama hizmeti noktasında personellerimiz hız ve kaliteli koltuk yıkama hizmeti anlamında buharlı hizmeti profesyonel bir şekilde kullanıyoruz. Koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanana güler yüzlü personel kadromuz ilk olarak birinci sınıf temizlik malzemeleri ve solüsyonlarla koltuklarınızın her noktasını ıslatarak leke ve kirlere nüfus etmesini sağlıyoruz. Bu hizmetin kalitesi buharlı yıkama hizmetinin başarısı ve etkisini belirliyor.
En son teknolojik özelliklerle donatılmış ve 140 derece kadar buhar gücüne sahip makinelerimiz ile koltukların her noktasında bu buhar gücü veriliyor. 140 dereceye hiçbir bakteri ve ya da mikrop dayanamadığı için koltuklar tamamen bu mikroorganizmalardan arındırılmış oluyor. Ayrıca yüksek buhar gücü en zorlu lekelerin bile temizlenmesine yardımcı oluyor. Bu noktadan sonra yüksek emiş gücüne sahip ekipmanlar ile koltuklarda ki tüm kir leke, pis su ve mikroorganizmalar çekiliyor. Sunduğumuz bu hizmet ile koltuklarınız hem görsel hem de hijyenik anlamda sanki yeni almış gibi bir görselliğe sahip oluyor.
 
Çayyolu Koltuk Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Koltuk Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK