Çayyolu Perde Yıkama

Çayyolu Perde Yıkama
Pencerelerimizde gerek süs gerekse mahremiyet amacıyla kapatmak için perde kullanırız. Çayyolu perde yıkama firması olarak perdelerinizi yıkayarak temizleriz.
Çayyolu perde yıkama hizmetleri olarak yıllardan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Eski dönemlerde evlerimizde kullanılan perdeler daha basit biçimlerde yapılmaktaydı. Genellikle düz tül tabir ettiğimiz tül çeşitleri iç kısımlara takardık. Güneşlik adı verilen kalın perdeler de dış kısma asılırdı. Kirlendikleri zaman ise çamaşır makinalarında kolayca yıkanırdı.
Günümüzde kullanılan her türlü perde için temizlik çözümleri üretiyoruz. Hangi marka ve modelde olursa olsun perdeleriniz titizlikle temizlenir kısa sürede teslim edilir. Perde yıkama hizmetlerinde öncü kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz.
Perdeler Nasıl Yıkanır?
Her perdenin kumaşı ve dokusu farklı olabilir. Bu tül perdeler içinde geçerlidir. Önemli olan kumaş ve dokusuna uygun yıkama türleridir. Bazı perdeleri tesisimizde bulunan endüstriyel çamaşır makinaları ile yıkıyoruz. Bazı perdeleri ise tazyikli yıkama makinamızla. Perdeler nasıl yıkanır? Perdeler modellerine göre yıkanır.
Firmamız gerek duyarsanız yıkama sonrası vakumlu temiz torbalar içerisinde teslim hizmeti de sunmaktadır. Perdelerin yıkanması ile ilgili sormak istediğiniz konuları telefon numaralarımızdan arayarak öğrenebilirsiniz.
Perde yıkama denilince ilk akla gelen firmalardan olan işletmemiz, temiz ve titiz iş anlayışıyla hareket etmektedir. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük etken budur. Çayyolu perde yıkama firması olarak, garantili perde yıkama hizmetini biz sunuyoruz.
Perdeler Yıkandıktan Sonra Kurutulur mu?
Günümüzde perdeler çoğunlukla dekor amaçlı kullanılmaktadır. Eski perde anlayışı yerini aksesuar perde anlayışına bırakmıştır. Bu durum bizim için engel değildir. Her çeşit perdeleriniz temiz ve titiz biçimde yıkanır. Perdeler yıkandıktan sonra kurutulur mu? Evet kurutulur.
Her perdenin doku ve kumaş özelliğine göre yıkanma sonrası kurutulma işlemi de vardır. Islak bırakılan perdeler kuruyana kadar kırışır ve kötü gözükür. Düzeltmek için çok gayret harcamanız gerekir.
Çayyolu perde yıkama hizmeti veren firmamız bölgesinde en aranılan perde yıkama tesisi olmuştur. Bu başarıyı sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güler yüzümüze borçluyuz. Unutmayın ger türlü perdenizin yıkanması ve temizlenmesi firmamız tarafından itina ile yapılır.
Çayyolu Koltuk Yıkama Facebook SayfasıÇayyolu Koltuk Yıkama Twitter SayfasıÇayyolu Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK